E dhënë

Banesë me qira kodi-282

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është e renovuar dhe e rregulluar bukur e përshtatshme për një familje të vogël. Lokacioni :Banesa gjendet në qendër të Prishtinës çmimi 600€ Jepet nga agjencioni Intercapital

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi 282
Qendër
Banesë e mobiluar.
kati 3,
sallon,
kuzhinë,
1 dhomë gjumi,
banjo,
nxemje qëndrore,
air condicioner.