Banesë në shitje kodi-0069

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është ndërtim I ri dhe është e mobiluar dhe e rregulluar ekstra . Lokacioni : Banesa gjendet në lagjen Emshir Informata e shitjes: Çmimi 110.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent


ShareTë dhënat mbi pronën:kodi -0069
Emshir (kalabri) shitet e mobiluar
• Kati 4
• 95 m2
• Sallon
• 2 dhoma gjumi
• Kuzhinë
• Banjo
• wc
• Ballkon