Banesë me qera kodi -247

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi : Banesa është me një dhomë gjumi ka dhomën e ditës si dhe kuzhinën ndaras. Lokacioni: Banesa gjendet lagjen Emshir Informata e qirasë: Çmimi 300 euro jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -247

  • Kati  I katërt
  • 62m2,
  • Salon,
  • Kuzhinë,
  • Një  dhomë gjumi ,
  • Banjo,wc
  • Ballkon