Banesë me qira kodi-290

Banesë 1 Bedroom 1 Bathroom

Përshkrimi:Banesa është ndërtim i vjetër e renovuar dhe e mobiluar ekstra.Ka sallon ,kuzhinë ,një dhomë gjumi ,banjo,ballkon .E dizajnuar nga Intercapital. Lokacioni :Banesa gjendet në Ulpianë Informata e qirasë: Çmimi 600€ Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën:kodi -290
• Ulpianë
• Banesë
• 55m2 neto
• Sallon
• Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon