200.000€

Pent house në shitje kodi-1229

Pent house 3 Bedroom 2 Bathroom

Shitet pent house në lagjen Mati një lagje e re dhe e qetë .Pent house ka një hapësirë prej 130 m² ka sallon,kuzhinë,3 dhoma gjumi ,2 banjo,terracë prej 45m, komplet e mobiluar çmimi 200.000€ i negociushëm.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -1229
• Vendi : Prishtinë
• Lagjja :Mati
• Kati 8
• 130m²
• Sallon
• Kuzhinë
• 3 dhoma gjumi
• 2 banjo
• Ballkon 45m²
• Komplet e mobiluar
• Çmimi 200.000€ i negociushëm
• Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL