93.000€

Banesë në shitje-kodi 542

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom 1 Garage

Shitet banesa në Prishtinë në lagjjen Mati 1 rruga B kati 3 me 85.57m² .Banesa ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,banjo dhe wc dhe ballkon,është tërësisht e mobiluar,çmimi 93.000€.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -542

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Mat 1
• Kati 3
• 85.57m²
• Dhomë dite
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Terracë
• Çmimi 93.000€

Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL