Banesë në shitje kodi-540

Banesë 2 Bedroom 2 Bathroom

Shitet banesa në Prishtinë në lagjjen Mati 1 rruga B kati 4 me 90m² .Banesa ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,banjo dhe wc dhe ballkon,shpajz është tërësisht e mobiluar,çmimi 690euro/m².

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -540

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Mat 1 rruga B
• Kati 4
• 90m²
• Dhomë dite
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• 2 banjo
• Shpajz
• Terracë
• Çmimi 690€/m²

Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL