Banesë me qira kodi-535

Banesë 2 Bedroom 1 Bathroom

Jepet banesa me qira në Prishtinë lagjja Ulpiana te hotel Baci kati 4 (i parafundit) me 62m2 neto .Banesa ka sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,banjo dhe 2 ballkona,është tërësisht e mobiluar,çmimi 320euro.

Contact An Agent

Të dhënat mbi pronën kodi -535

• Vendi : Prishtinë
• Lagjja:Ulpiana
• Kati 4
• 62m²
• Dhomë dite
• Kuzhinë
• 2 dhoma gjumi
• Banjo
• 2 ballkona
• Çmimi 320€
Jepet nga agjencioni INTERCAPITAL