Banesë me qira kodi-571

Banesë me qira në lagjen Arbëria kati 6 me 3 dhoma gjumi,2 banjo,shpajz,2 ballkona,2 garazha komplet e mobiluar çmimi 750euro. Jepet  nga agjencioni...

Read more

Zyre me qira kodi 599

Përshkrimi i objektit: Përbëhet nga përdhesa dhe katër (4) kate, sicili kat ka sipërfaqe të njejtë (afërsisht 500m²) dhe është i dedikuar vetëm për shfrytëzim komercial, më poshtë ju sjelli disa karakteristika; • Niveli me 500m²• Extra e renovuar• Nxemje qëndrore• Ujë 24h• Sistem kundër...

Read more

Banesë në shitje kodi-543

Të dhënat mbi pronën kodi -543 • Vendi : Prishtinë• Lagjja:Mat 1• Kati 6• 85.50m²• Dhomë dite• Kuzhinë• 2 dhoma gjumi• Banjo• Wc• Terracë• Çmimi 105.000€ Shitet nga agjencioni...

Read more

Banesë në shitje kodi-570

Të dhënat mbi pronën kodi -570 • Vendi : Prishtinë • Lagjja:Emshir • Kati 2 • 105m² • Sallon • Kuzhinë • 2 dhoma gjumi • Banjo • wc • Ballkon • Çmimi 900€/m² Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Read more

Shtëpi në shitje kodi-9744

Të dhënat mbi pronën kodi -9744 • Vendi : Prishtinë • Lagjja:Veternik • 2 kate • 210m² • Sallon • Kuzhinë • 3 dhoma gjumi • 3 banjo • Ballkona • Çmimi 250.000€ Shitet nga agjencioni INTERCAPITAL

Read more